Do nového roka s predsavzatím schudnúť a spevniť svoje telo

Do nového roka s predsavzatím schudnúť a spevniť svoje telo

Začiatok nového roka je už za nami a s ním aj nové predsavzatia a hlavne nové výzvy. Mnoho ľudí sa práve teraz vydáva, alebo chce vydať na svoju cestu za chudšími zajtrajškami. Preto Vám prinášame prehľad najzaujímavejších ponúk zo segmentu šport, zdravie a výživa, ktoré Vám dopomôžu k Vášmu vytýčenému cieľu.

Do nového roka s predsavzatím schudnúť a spevniť svoje telo

Zdravá výživa a diéty

Či už práve začínate chudnúť do plaviek alebo sa iba snažíte jesť zdravšie, aby ste sa cítili lepšie, prípadne chcete zamakať na spevnení svojho tela a získať nejaké to svalstvo, základom je vždy vyvážená a optimálna strava. Preto Vám odporúčame nasledovné:

 • S KetoDiet nemajú nadbytočné kilogramy šancu. KetoDiet.sk ponúka chutné proteínové jedlá a nápoje plné bielkovín, vitamínov i minerálov vyrábané z kvalitných surovín priamo v Českej republike.
 • Mojalinia.sk – predaj doplnkov výživy na podporu chudnutia Fykotin. Fykotin je známy a obľúbený doplnok v prípade problémov s chudnutím.
 • Bohatstvo-prirody.sk je jeden z popredných predajcov prírodných výživových doplnkov a prírodnej kozmetiky. Svoje široké portfólio produktov zameraných pre naturálne terapie každým dňom navyšuje o 5-10 noviniek.
 • Profimed si vo svojej predajnej politike zakladá na širokom sortimente kvalitného tovaru, nezávislom poradenstve a vysoko profesionálnom servise pri predaji.

Doplnky stravy

Viete, ako sa máte starať o svoje telo? Bežná strava často nemusí obsahovať všetky dôležité látky. Dodajte svojmu organizmu potrebné živiny vďaka doplnkom stravy. Ľudia teraz viac ako kedykoľvek pred tým využívajú najrôznejšie prípravky a doplnky stravy. Preto Vám odporúčame nasledovné doplnky stravy:

 • MyProtein.sk – je vedúcou značkou v oblasti športovej výživy, ktorá poskytuje celý rad výrobkov vrátane proteínov, vitamínov a minerálov, potravín s vysokým obsahom bielkovín, zdravých sladkostí a športového oblečenia.
 • Protein.sk – najširšia ponuka doplnkov výživy pre kulturistiku, fitness, posilňovanie a ostatné športy.
 • Vitaful.sk – Vyrába iba chutné, prírodné a vegánske doplnky výživy, ktoré sú nielen zdravé, ale je aj potešením ich konzumovať.
 • eSlim® je prípravok na zníženie hmotnosti a zrýchlenie metabolizmu z Veľkej Británie. Tieto tabletky na chudnutie sa vyznačujú čisto prírodným zložením, vďaka ktorému nemajú žiadne vedľajšie účinky.
 • ADVANCE nutraceutics je výrobca prírodných prípravkov na podporu zdravia. Na trhu pôsobí už 10 rokov. V sieti kamenných lekární a prostredníctvom internetu ponúka svoje produkty v Českej republike, Slovensku, Rumunsku a Slovinsku. Teraz expanduje do Maďarska a Talianka. Ich produkty kúpili už stovky tisíc zákazníkov, veľká časť z nich sa k nim vracia a nakupuje pre seba alebo svoju rodinu opakovane.
 • Internetový obchod s produktmi pre zdravie Prezdravie.sk s doplnkami stravy, prírodnou kozmetikou, zdravotnými prístrojmi a zdravou výživou.
 • PRIMULUS je doplnok stravy, považovaný za „Multivitamín moderného muža“. Ide o jedinečný mix vitamínov a minerálov (nielen) na prirodzenú podporu tvorby testosterónu u mužov.

Športové a fitness doplnky

Doba je zlá a šance na to, ísť si len tak zacvičiť, sú ešte horšie. Prečo teda čakať na vhodnú príležitosť, keď existujú aj ďalšie možnosti, ako sa o seba starať a nezlenivieť? Ten kto nevzdal svoju snahu byť fit, hľadá iné východisko – Cvičiť doma! Prinášame prehľad tých najlepších športových a fitness doplnkov:

 • GymBeam je fitness obchod s doplnkami výživy pre športovcov s najrýchlejším dodaním v SR, širokým sortimentom a férovými cenami.
 • Najlacnejsisport.sk – v ponuke nájdete športové potreby od necelej stovky slovenských i nadnárodných značiek. Skladom drží stabilne cez 50.000 kusov výrobkov všetkých značiek.
 • Gamisport.sk – športový a outdoorový obchod so širokou ponukou športového oblečenia, obuvi a potrieb pre zimné aj letné športy: futbal, squash, tenis, lyžovanie a ďalšie.
 • Decathlon je sieť športových predajní. V ponuke nájdete viac ako 15.000 produktov pre všetky športy od turistiky, cyklistiky, behu, plávania až po rybolov a poľovníctvo.
 • eFitness.sk – internetová predajňa športových potrieb, fitness zariadení, doplnkov stravy a zdravotných potrieb.

AKTUÁLNA AKCIA na MyProtein.sk! – Výpredaj proteinov so 40% zľavou TU.

AKTUÁLNA AKCIA na MyProtein.sk! - Výpredaj proteinov so 40% zľavou.

Akcia prebieha do vypredania zásob!

foto: pixabay

Please follow and like us: