Doplnky na chudnutie – viete, ako si vybrať naozaj účinný?

Najrôznejšie doplnky a prípravky na chudnutie nám často sľubujú zázraky na počkanie, aj bez nutnosti zdravého stravovania či cvičenia. To je samozrejme mýtus a je dôležité si uvedomiť, že takéto produkty majú pri chudnutí iba podporný účinok! Aby však naozaj splnili svoj účel a my sme sa pritom nestali iba obeťou šikovného marketingu, je dobré vedieť, načo sa pri výbere zamerať!

Doplnky na chudnutie - viete, ako si vybrať naozaj účinný?

Ak dbáte na zloženie pri výbere potravín, buďte rovnako dôslední aj pri výbere doplnkov na chudnutie. Vyhnite sa najmä syntetickým produktom, obsahujúcim toxíny, chemické látky alebo umelé farbivá, ktoré môžu spôsobiť vedľajšie účinky. Skvelou alternatívou sú produkty vyrobené na prírodnej báze.

Certifikované a 100% prírodné výrobky, vyrábané výhradne v rámci Európy, ponúka napríklad značka eSlim. Tieto kapsule na chudnutie, primárne určené na zníženie hmotnosti a zrýchlenie metabolizmu, zároveň podporujú spaľovanie a znižujú chuť do jedla. V ich zložení nájdete napríklad vitamín C, guaranu a zelený čaj, ale aj kofeín, karnitín alebo divý pomaranč. Tieto látky obsahujú predovšetkým antioxidanty, ktoré pomáhajú znižovať ukladanie tukov v tele, urýchľujú metabolizmus, ale takisto chránia Vaše bunky pred stresom alebo starnutím.
Zakúpite na www.eslim.sk

Eslim.sk - Chudnutie na dosah.

Prírodné zloženie nájdete aj v produkte Fykotín, vyrábanom poprednými laboratóriami spoločnosti Biolab. Výsledkom dlhoročného výskumu špičkových vedcov je kombinácia 100% prírodných látok so silným synergickým účinkom. Znamená to, že prírodné zložky preparátu sa navzájom posilňujú, čím výrazne napomáhajú k rýchlejšiemu chudnutiu.
Zloženie fykotínu tvoria najmä výťažky z morských rias a červených rias, výťažky z jalovca alebo ginkgo biloby. Okrem toho fykotín podporuje stabilnú hladinu glukózy v krvi a pomáha vyhnúť sa nie len chuti na sladké, ale aj stavu nekontrolovateľného jedenia. Zakúpite na www.mojalinia.sk

Fykotín - 100% prírodný produkt na travlé a rýchle zbavenie sa nadbytočných kíl.

Veľmi obľúbeným a komplexným výživovým doplnkom, aj Garsin, obsahujúci 8 prírodných látok. Extrakt z Garcínie, zelený čaj a horký pomaranč podporujú metabolizmus a spaľovanie tukov, zároveň podporujú aj vylučovanie vody z tela a prispievajú k normálnemu tráveniu. Okrem toho Garsin obsahuje aj ďalšie aktívne látky, ako kyselinu linolovú, L-karnitín, vitamín C, accai alebo zelenú kávu. Zakúpite na www.nutraceutics.sk

Garsin - komplexný výživový doplnok na podporu metabolizmu tukov a kontrolu telesnej hmotnosti - chudnutie.

Nezabúdajte, že akékoľvek prípravky, doplnky alebo preparáty na podporu chudnutia môžu byť dobrým sluhom, no zlým pánom. Vyberajte dôsledne, užívajte podľa odporúčaného dávkovania a pokiaľ možno, zvýšte ich účinnosť aj fyzickou aktivitou a zdravou stravou!

foto: unsplash.com

Please follow and like us: